Search

9 شرکت برتر اجاره خودرو در سال 2021

9شرکت برتر ارائه دهنده خدمات خودروی اجاره‌ای


شرکت برتر اجاره خودرو برای اجتناب از هزینه های اضافی: اینترپرایس

میانگین نرخ روزانه Enterprise که یکی از گران ترین ارائه دهندگان خودروهای اجاره ای است ، نزدیک به 50 دلار است (بسته به مکان خاص شما ممکن است نرخ ها متفاوت باشد). با این حال ، اگر بتوانید از این نرخ نسبتا زیاد چشم پوشی کنید ، سرویسهایی ارائه شده توسط این مجموعه منجر به صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد: این شرکت بسیاری از هزینه های اضافی زیرکانه را که اکثر شرکت های دیگربه عنوان هزینه های ضروری(در واقه غیر ضروری) به آن متکی هستند ، کاهش می دهد یا ازشما را به کلی شر آنها خلاص می کند.

اینترپرایس

اگر برای کار یا زندگی در جایی جدید خود را آماده میکنید ، این شرکت نرخ های ویژه ای را برای میان مدت ارائه می دهد ، در این نوع خاص از سرویس، اجاره‌ها از یک ماه شروع می شود و هرچه بیشتر ماشین را در اختیار داشته باشید به شکل تصاعدی تخفیف میگیرید و در نتیجه در هزینه های شما صرفه جویی بسیاری رخ میدهد
اگر می خواهید برای یک مناسبت خاص مراسمی را تذارک ببینید ، این شرکت سرویس اجاره اتومبیل های عجیب و غریب را نیز ارائه می دهد.
(واقعیت جالب: نام این شرکت از نام ناو هواپیمابری که در جنگ جهانی دوم خدمت می کرد ، گرفته شد.)

شرکت برتر اجاره خودرو در ارائه خدمات به مشتری:شرکت نشنال (National)

شرکت نشنال که شرکتی وابسته به شرکت آلامو و اینترپرایس میباشد، به دلیل خدمات رسانی به مشتریان مورد تمجید قرار گرفته است. همچنین تنوع بسیار بالای خودرویی برای اجاره دارد ، از خودروهای کوچک جمع و جور گرفته تا ون های بزرگ باربری . پیشنهادات شرکت نشنال وبرنامه های این شرکت عمدتا برای مسافران تجاری طراحی شده است ، به این صورت که شرکت های دیگر بطور قراردادی از خدمات اجاره خودرویی این شرکت استفاده میکنند. قرارداد اجاره خودرو به کارمندان هر شرکت بزرگ  این امکان را می دهد تا اتومبیل ها را با نرخ قراردادی اجاره کنند که این مبالغ بسیار پایینتر از نرخ معمولی اجاره خودرو است.

اجاره دهنده های خودرو میتوانند از طریق چندین برنامه استاندارد مسیریابی هوایی مانند برنامه های دلتا اسکای میلز ، امریکن ایرلاینز، ای ادونتیج و ساوس وست رپید ریوارد یا از طریق برنامه های هتل یاب نظیر هیلتون آنرز، موقعیت مکانی خود را از مسیرهای هوایی و زمینی برای مشتریان مشخص کنند. به طور کلی ، اگر می خواهید راهی آسان برای اجاره خودرو با نرخ نسبتاً استاندارد را تجربه کنید، شرکت نشنال به شما پیشنهاد میشود.

شرکت برتر اجاره خودرو جهت مسافت های نامحدود و اجاره خودرو با راننده: آلامو

شرکت آلامو که نرخ اجاره خودرو در آن بدون احتساب مسافت پیموده شده با خودرو است، سالیان سال است که طرفداران خاص خود را دارد. اگر با شخص دیگری یا اصلا بطور گروهی قصد مسافرت رفتن دارید، نرخ اجاره راننده از این شرکت نیز در مقایسه با دیگر رقبا معقولتر است. این شرکت همچنین برنامه ی رایگان آلامو اینسایدر  مخصوص خود را دارد که مشتریان میتوانند با استفاده از این برنامه از 5 درصد تخفیف در هزینه اجاره خودرو برخوردار شوند.

الامو

این شرکت حامی معلمان نیز هست ودر صورتی که معلمان عضو انجمن آموزش ملی به مدت پنج روز یا بیشتر خودرواجاره کنند، یک روز دیگر بطور رایگان به مدت اجاره آنها اضافه میشود. البته ، هیچ شرکتی مرجوعیت ماشین اجاره داده شده را دوست ندارد وکیفیت خدمات دهی به مشتری می تواند نقطه عطف بزرگی در این مرحله از فرایند اجاره باشد. با این حال ، مشتریان شرکت آلامو می گویند این شرکت از لحاظ ارائه خدمات نسبت به دیگر شرکت ها برتری دارد.

بهترین موقعیت مکانی از نظر نزدیکی به فرودگاه ها: هرتز

این شرکت یکی از بزرگترین شرکتها در زمینه ی  اجاره خودرو در سراسر جهان- میباشد و تنها در ایالات متحده بیش از 1600 مکان نزدیک به فرودگاه دارد – قیمت های این شرکت با متوسط ​​نرخ اجاره روزانه برابر با 48.50 دلارکه این رقم بسته به مکان شما متغیر است،  چندان ارزان نیست. اما ما تنوع بالای خودروهایی را که این شرکت ارائه می دهد دوست داریم: در حالی که در کنار این تنوع قطعاً معیارهایی برای سفرهای تجاری شما و همچنین خودروهای با ظرفیت بالا برای خانواده ها و اتومبیل های جمع و جور که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند، در نظر گرفته شده است. همچنین در این شرکت امکان اجاره خودروهای هیبریدی(برقی) و خودروهای لوکس نیز وجود دارد. خودروهای رویایی برای سفرهای به یاد ماندنی و یک خودروی ویژه موستانگ هرتز- نتیجه همکاری با کمپانی فورد، که می توانید آنها را در مکانهای منتخب فرودگاهی هرتز در سراسر کشور اجاره کنید.

هرتز

این شرکت همچنین یک برنامه ردیاب جی پی اس (موقعیت جغرافیایی) به نام “never lost” به شما ارائه میدهد. این برنامه تنها یک دستگاه ردیاب نیست چرا که بعدا نیز می توانید از طریق آن به برنامه ریزآنلاین سفردسترسی داشته باشید و مسیر خود را از طریق یک درایو فلش در برنامه بارگذاری کنید تا کار مسیریابی را برای شما انجام دهد.

بهترین مجموعه اجاره خودرو: Rentalcars.com

اگر به دنبال بهترین معاملات ممکن در خصوص بهترین خودروها هستید ، این مجموعه پاسخگوی نیاز شماست. مجموعه یrentalcars.com   مجموعه ی محبوب ماست چرا که تجربه فراوانی در ارائه ارزان ترین نرخ به مشتریان خود دارند.

رنتال.کام

 

این سایت دارای فهرست گسترده ای از خودروها و فروشندگان ، از جمله آلامو ، هرتز ، آویس  و دلار است که سالانه هشت میلیون رزرو در بیش از  60،000 مکان و 160 کشور انجام می دهند. گزینه ها و ویژگی های پیشنهادی این شرکت عبارتند از:

  • مشاهده نرخ و هزینه های پنهان.
  • انتخاب خدمات اجاره ای دلخواه شما.
  • ارزان ترین معاملات را پیش از همه ببینید.
  • حتی امکان انتخاب داشتن صندلی کودک یا محافظ اضافی.

پس از انتخاب خودرو ، سایت   rentalcars.com زحمت کاغذبازی و تأیید هویت را از دوش شما برمیدارد و تنها کاری که شما باید بکنید این است که با مدارک خود به نمایندگی مراجعه کرده و مبلغ را پرداخت کنید.  این سایت تنها یک مجموعه نیست – چرا که در کل فرایند اجاره خودرو، از خدمات و پشتیبانی مشتریان این سایت برخوردار خواهید بود ، بنابراین شما در معامله با شرکتی که از آن خودرو رزرو می کنید دچار مشکل نخواهید شد.

بهترین تخفیف ها: ایویس(Avis)

برخلاف دیگر شرکت ها، شرکت ایویس(Avis) گرانترین شرکت در زمینه اجاره خودرو است بطوریکه نرخ متوسط روزانه اجاره خودرو از آنها به 60 دلار برای هر روز میرسد(که این مبلغ بسته به موقعیت مکانی شما متغیر است). به هر حال ممکن است بتوانید با استفاده از کد های تخفیف یا طرح های کاهش نرخ به قیمت معقولتری برای اجاره خودرو برسید.

اویس

اگر در محدوده شمال شرقی خودرو اجاره می کنید ، همه اتومبیل ها دارای برچسب پرداخت الکترونیک عوارض  جاده ای هستند، بنابراین لازم نیست نگران هزینه های اضافی باشید. همچنین برای شرکتهایی مناسب است که کارکنان آنها برای مدت کوتاه نیاز به اجاره خودرو دارند. بویژه کارمندان مشاغل کوچک می توانند تا سقف 30 درصد در هزینه های اجاره خودرو تخفیف بگیرند. همچنین مشتریان خدمات ارائه شده توسط این شرکت را خوب ارزیابی می کنند و از خدمات آنها راضی هستند. اما چیزی که ما در رابطه با این شرکت به آن علاقه مند هستیم،  اپلیکیشن اختصاصی است که به شما امکان می دهد مراحل رزرو خود را از شروع رزرو تا تحویل مستقیم مدیریت کنید.

بهترین برای پیش پرداخت: باجت

باجت ، درست بر اساس نام خود(به معنای بودجه) ، دارای ارزان ترین قیمت اجاره ماشین در این صنعت است، با قیمت اجاره روزانه 35 دلار که در صورت پرداخت کامل وجه هنگام سفارش میتوانید 35 درصد تخفیف نیز بگیرید( قیمت ها میتواند بر اساس موقعیت مکانی شما متغیر باشد). همچنین این شرکت یک طرح تعطیلات آخر هفته نیز دارد که میتوانید در صورت اجاره خودروهای کلاس متوسط( گروه C) یا خودروهای چهار در سایز بزرگ(گروه E) بصورت تشویقی (با توجه به 2 روز تعطیلات آخر هفته) روز سوم رایگان بگیرید. همچنین این طرح برای خانوا ده هایی که برای تعطیلات آخر هفته قصد سفر کوتاهی دارند بسیار جذاب است.

بادجت

اگر برای اجاره خودرویی میخواهید که جایی آنرا پیدا نمیکنید،شرکت باجت هوای شما را دارد. خودروی قابل اجاره در این شرکت فقط هوندا آکورد نیست:  شما می توانید خودروهای برقی مانند تویوتا پریوس یا خودروهای کروکی نظیر شورلت کامارو اجاره کنید. توجه داشته باشید که مشتریان در مورد این شرکت کمی نارضایتی دارند، نارضایتی چه در مورد نحوه سفارش گیری و چه در مورد تحویل سفارش. بنابراین اگر نحوه ارائه خدمات به مشتری چیزی است که برای شما مهم است ، شاید بخواهید خودروی اجاره ای خود را ازشرکت دیگری سفارش دهید و کمی بیشتر هزینه کنید.

بهترین در تخفیف و آفرهای ویژه: دلار

دلار در ازای یک دلار، ببخشید ، این شرکت اجاره یکی از ارزان ترین در صنعت است ، با نرخ حدود 30 دلار برای هر روز (نرخ ها ممکن است بسته به موقعیت مکانی خاص شما متفاوت باشند) و 15٪ تخفیف بیشتر در قیمت های پایه، اگر در خبرنامه آنها عضو شوید. اگر میخواهید که بیشترین استفاده را از پول خود بکنید ، این شرکت اجاره ای مختص شماست ، اما اگر به دنبال خدمات با کیفیت بالا یا فرایند مرجوعی آسان و راحت هستید، به این شرکت فکر نکنید.

دلار

این شرکت ناوگان کاملی از خودرو ها را ارائه می دهد ، از اتومبیل های معمولی تا وانت و ون که می تواند در سفرهای خانوادگی یا روزهای پر رفت و آمد کاربردی باشد. با این حال ، این شرکت برای مشتریانی که در طرح های جایزه داراین شرکت ثبت نام کرده اند خوب است ، با جوایزی مانند امتیاز چهارگانه مخصوص شرکت های هواپیمایی آمریکا در صورتی که یک ماشین جمع و جور را بیش از سه روز اجاره کنید. همچنین این شرکت طرح های اجاره ای مخصوص مسافرین تجاری دارد و برای این اشخاص که بطور مستمرخودرو اجاره میکنند و بدنبال سفارش سریع هستند، خدمات ارائه میکند.

بهترین سیستم ثبت نام آنلاین: تریفتی(Thrifty)

همانند شرکت باجت و دلار، این شرکت نیز همه خدمات را برای مشتریان خود در نظر میگیرد اما بد نیست بدانید که سطح رضایتمندی مشتری از این شرکت نظیر رضایتمندی مشتریان از شرکت های اینترپرایس و ایویس نیست. با اینحال قیمت های پیشنهادی این شرکت جزو ارزانترین قیمت های صنعت اجااره خودرو است. سیستم ثبت نام آنلاین خوبی دارند که در آنجا ثبت نام انجام میشود و شما میتوانید با مراجعه حضوری خودرو را تحویل بگیرید و قیمت هایشان به اندازه قیمت های شرکت باجت پایین است  ( شرکت تریفتی و شرکت دلار دو شرکت مرتبط به هم هستند).

تریفتی

حواستان به پیشنهادات ویژه مکان خاص نیز باشد ، مخصوصاً برای تعطیلات آخر هفته. همچنین این شرکت محل انتخاب خودرو یا تحویل خودروی زیادی دارد ، تقریباً 500 مکان در ایالات متحده و کانادا. با این حال ، خدماتی که به مشتریان در این شرکت ارائه میشود جزو بهترینها نیست – انتظار نداشته باشید وقتی ماشین خود را مرجوعی میکنید فرش قرمز برای شما پهن کنند.

7 نکته و ترفند اجاره خودرو که شما را از اشتباهات رایج نجات می دهد


اجاره خودرو برای تعطیلات باعث می شود تا بازدید از مکان های دیدنی برایتان راحت تر شود ، به خصوص اگرقصد بازدید از مکانی دور افتاده را داشته باشید. اما با وجود شرکتهای کرایه خودرو فراوان ، بدون دانستن همه قوانین و مقررات مربوطه ، نمی توان فهمید که از کدام راه باید پیروی کرد. ما برخی نکات اجاره خودرو را جمع آوری کرده ایم تا نکاتی را به شما ارائه دهیم ، بنابراین با توجه به این نکات اجاره خودروی بعدی شما از ابتدا تا انتها مراحل راحتی خواهد داشت.

اجاره ماشین نباید یک رویداد استرس زا و پرهزینه باشد. در حقیقت ، اگر تحقیقات خود را انجام داده و از توصیه ها استفاده کنید ،اجاره خودرو در تعطیلات می تواند لذت بخش باشد. نکات مربوط یه اجاره ماشین ما را مطالعه کنید تا بتوانید اجاره بعدی خود را با اطمینان خاطرسفارش دهید!

نکات و ترفندهای اجاره خودرو

1. بهترین معاملات را در اجاره ی خودرو انجام دهید

دیگر زمان انتخاب بین تنها دو یا سه شرکت اجاره ای گذشته است! نه تنها شرکت های متعدد خودروهای بیشتری ارائه می دهند ، بلکه رقابت بیشتربین این شرکت ها به معنای عرضه ی قیمت های رقابتی است.

اگرچه در اکثر نقاط جهان شرکت های برتر اجاره خودرو مانند Avis ، Budget ، Enterprise ، Hertz ، National و Europcar پیدا می کنید، اما در مقصد انتخابی خود به دنبال شرکت های کوچکتر محلی و در عین حال معتبر باشید چرا که احتمالش زیاد است خودروی مناسب تعطیلات خود را از همین شرکت های کوچک پیدا کنید.

2. همیشه به دنبال ارزان ترین قیمت برای اجاره ماشین نباشید

ممکن است ایده آل به نظربرسد ، به خصوص اگر شما کسی هستید که با کمترین هزینه سفر کنید، اما رزرو ارزان ترین قرارداد اجاره خودرو همیشه به نفع شما نیست. ارزان ترین معامله ممکن است به معنای اندازه و ویژگی های محدود آن خودرو باشد ، که ممکن است این خودرو برای تعطیلات شما دردسرساز باشد.

زمان و مقصد سفر و اینکه چند نفر در این سفر با شما هستند را مد نظر داشته باشید. اگر برای رفت و آمد در یک شهر کوچک به یک ماشین برای خود و همراهتان نیاز دارید ، ممکن است فقط به یک ماشین معمولی و سبک اقتصادی نیاز داشته باشید ، که معمولاً مقرون به صرفه ترین نیز هست.

اگر قصد دارید در بزرگراه ها یا در جاده های خطرناک رانندگی کنید ، ممکن است به خودرویی نیاز داشته باشید که در آن کاملا احساس امنیت کنید.  همینطور ، اگر با کودکان خود یا گروهی عازم سفر هستید، یک وسیله نقلیه بزرگ و جادار برای راحتی سفر توصیه می شود.

3. از تخفیف های عضویت استفاده کنید

قبل از رزرو اتومبیل کرایه ای ، به این فکر کنید که با عضویت در کدام طرح می توانید چند دلار در   هزینه ها صرفه جویی کنید. همه کارت های عضویت خود را بیرون بیاورید و به دنبال کارت هایی باشید که بتوانند در اجاره خودرو تخفیف ارائه دهند. اگر عضویت مبتنی بر امتیازگیری است ، ببینید آیا امتیاز کافی برای تخفیف در رزرو خودرو را دارید یا خیر.

این قسمت شامل تعدادی از طرح هاست که موجب تخفیف درمعاملات میشوند، و یا عضویت در آنها امتیازی در شرکت های کرایه خودرو را ارائه می دهند. ارزشش را دارد که درانجمن هایی نظیر(انجمن حمل و نقل آمریکا) CAA، عضو شوید چرا که می تواند به صرفه جویی درهزینه های سفر کمک کند.

  • CAA انجمن حمل و نقل آمریکا
  • AAA انجمن خودرویی آمریکا(سازمان بیمه خودرویی آمریکا)
  • AARP انجمن بازنشستگان آمریکا

4. بهترین زمان برای اجاره خودرو خود را بدانید

بهترین زمان برای رزرو خودرو پیچیده است. به همین دلیل استفاده از موتور جستجوی اسکای اسکنر(Skyscanner) روش خوبی برای مشاهده لیستی از قیمت های اجاره خودرو بصورت یکجاست.

کافیست که مقصد و تاریخ سفر خود را در این سایت وارد کنید تا لیستی از گزینه ها برای انتخاب به شما بدهد. صادقانه بگوییم هیچ راهی وجود ندارد که تضمین کند که شما بهترین قیمت برای اجاره را خواهید یافت چرا که شرکت های اجاره خودرو نیز روزانه و گاها هر ساعت نرخ های خود را عوض میکنند و این به چند عامل بستگی دارد: مقصدتان کجاست و در چه مقطعی از سال قصد سفر دارید. طبیعتا اگر مقصدتان کلانشهر باشد یا در فصولی که مسافرت زیاد است و همه جا شلوغ است سفر کنید، قیمت های اجاره خودرو بالا خواهد بود و همچنین گزینه های اجاره نیز محدود خواهند بود. به همین دلیل باید از 3 تا 6 ماه قبلتر به فکر باشید تا بتوانید خودروی مورد نظرتان را با قیمت های معقولتری پیدا کنید. همچنین میتوانید از موتور جستجوی اجاره خودرو نزدیک من استفاده کنید تا از معاملاتی که نزدیک به مکان شماست باخبر شوید.

اگر مسافرت شما در فصول کم سفر و خلوت خواهد بود، احتمالاً چند هفته مانده به سفر نیز بتوانید خودرو اجاره کنید.  بهترین توصیه برای اجاره خودرو این است که مراقب معاملات باشید و قبل از رزرو از سیاست لغو اجاره ی شرکت مطلع باشید. برخی شرکت ها لغو رایگان ارائه می دهند ، به این معنی که اگر چیزی رزرو کنید و بعداً معامله بهتری پیدا کنید ، می توانید رزرو خود را لغو کرده و معامله با نرخ بهتر را دوباره رزرو کنید.

5. قبل از امضای قرارداد بیمه نامه را بخوانید

بله ، مطالعه ی کامل شرایط و ضوابط  قرارداد و قوانین بیمه نامه ها می تواند حوصله سر بر باشد ،  اما به نفع شماست که این کار را بکنید.  این کار را قبل از رسیدن به پیشخوان برای امضای اسناد و برداشتن کلید ماشین انجام دهید. در صورت مواجهه با یک کارمند ، در صورت نیاز به توضیح هر سوالی که دارید از او بپرسید.

بدانید دقیقا چه چیزی را امضا می کنید. چه مواردی تحت پوشش بیمه است؟ و چه مواردی نیست؟ در صورت بروز یک اتفاق هزینه مازاد پرداختی چقدر است؟ آیا حتی به بیمه اضافی احتیاج دارید یا بیمه اتومبیل شخصی شما ، خودرویی که اجاره کرده اید را پوشش می دهد؟

همچنین ، اعلام کنید که برای موارد اضافی یا برخی تجهیزات نظیر مکان یاب ماهواره ای (GPS) هزینه پرداخت نمیکنید.(مگر اینکه بخواهید این موارد را داشته باشید).

6. قبل از اینکه حرکت کنید داخل و خارج خودرو را بررسی کنید

شاید مهمترین توصیه در خصوص اجاره خودرو به شما این باشد که همیشه، همیشه قبل از حرکت داخل و بیرون ماشین را بررسی کنید. بطور کاملا دقیق اطراف ماشین را بگردید تا مطمئن شوید بدنه خودرو فرورفتگی و خطو خش یا ضربه خوردگی نداشته و سالم باشد. حتی از بدنه عکس بگیرید و نگه دارید.

همین کار را در رابطه با داخل خودرو نیز بکنید تا مطمئن شوید همه چیز بطور منظم و درست کار میکند. اگر خرابی یا عدم عملکردی در هر قسمتی از خودرو پیدا کردید مصرانه از یکی از کارکنان شرکت بخواهید تا آنرا ثبت کند. نمونه هایی زیادی بوده که مشتری به علت عدم دقت هنگام تحویل گرفتن خودرو، بعدا بخاطر حتی خراش های کوچک روی بدنه که از آنها بی خبر بوده متحمل پرداخت هزینه اضافی شده است.

درست است که این بررسی دقیق وقتگیر است بخصوص وقتی که شب هنگام یا بعد از پرواز طولانی مدت برای تحویل گرفتن خودرو به محل برسید، اما انجام این بررسی ها بعدا در حفظ هزاران دلار هزینه اضافی حیاتی است.

 7. خودرویی که اجاره کرده اید را با همان شرایط برگردانید

آخرین توصیه ما در اجاره خودرو شاید به نظر ساده بیاید اما این راه هم به شما کمک میکند تا متحمل هزینه های اضافی نشوید. اکثرا وقتی خودرو را تحویل میگیرید باک بنزین آن پر است. همیشه این مورد را چک کنید و از آن عکس بگیرید. این یعنی شما وقتی خودرو را به شرکت برمیگردانید هم باک باید پر باشد.  اگر باک مثل روزی که خودرو را تحویل گرفتید پر نباشد طبق اختیاراتی که در قرارداد ذکر شده موظفید به ازای هر لیتر بنزین هزینه پرداخت کنید و مطمئن باشید که این هزینه بیشتر از آن چیزی خواهد بود که میبایست در پمپ بنزین برای پر کردن باک میپرداختید.

باک خودرو را در نزدیکترین پمپ بنزین به محل تحویل خود پر کنید. و در آخر اینکه سعی کنید خودرو را تمیز کرده و بدون گردو خاک و کثیفی برگردانید چرا که با اینکار هم محترم شمرده میشوید و هم متحمل هزینه های اضافی برای شستن و تمیز کردن خودرو نمیشوید.

سوالات متداول


در رابطه با شرکت اجاره خودرو باید به چه چیزهای دقت کرد؟

هنگام انتخاب یک شرکت اجاره خودرو ، شهرت و اعتبار و نظرات اخیر مشتریان درباره آن شرکت را در نظر بگیرید. شما باید قیمت را بررسی کنید: مسافت پیموده شده اضافی یا اجاره راننده احتمالاً شامل هزینه اضافی می شوند. همچنین بسیار مهم است که بدانید چه نوع بیمه ای ارائه می شود و در صورت تصادف چه مسئولیتی خواهید داشت.

هزینه اجاره خودرو چقدر است؟

هزینه اجاره خودرو بسیار متفاوت است و به عوامل مختلفی از جمله شرکت ، مارک و مدل خودرو ، پوشش بیمه ای شما ، سن راننده و اجاره یا عدم اجاره راننده از شرکت بستگی دارد. با این حال ، میانگین نرخ روزانه برای شرکت های ذکر شده در مقاله بین 30 تا 60 دلار در روز متغیر است.

آیا می توانم مبلغ اجاره ماشین را با کارت نقدی (Debit Card) پرداخت کنم؟

در کارت‌های دبیت، شما می‌توانید حساب بانکی خود را به میزان دلخواهی شارژ کنید و پس از شارژ حساب، می‌توانید تا حد موجودی موجود در کارت خود از آن استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر در حساب بانکی خود 300 دلار موجودی داشته باشید، می‌توانید تا 300 دلار از کارت خود برداشت کنید. هر بار که از کارت استفاده می‌کنید، مبلغ مورد نیاز از حساب شما کسر می‌شود و این عمل در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

بعضی از شرکت‌های اجاره‌ای مانند Avis و Budget به مشتریان با سن حداقل 25 سال اجازه می‌دهند خودرو را با استفاده از کارت دبیت نقدی اجاره کنند. البته، سیاست‌ها و قوانین شرکت‌ها ممکن است متفاوت باشند. بنابراین، همیشه بهتر است قبل از استفاده از کارت دبیت (کارت نقدی) با شرکت تماس بگیرید و شرایط را بررسی کنید.

آیا شرکت های اجاره خودرو تخفیف مخصوص انجمن خودروی آمریکا ارائه می دهند؟

اعضای انجمن خودروی آمریکا می توانند از طریق سه شریک اجاره خودرو: Hertz ، Dollar و Thrifty ، نرخ های تخفیفی دریافت کنند.

آیا بیمه معمولی خودروی شخصی، خودروی اجاره ای را نیز پوشش می دهد؟

اگر بیمه جامع خودرو شخصی و بیمه مسئولیت دارید ، بیمه نامه فعلی شما احتمالاً ماشین اجاره ای شما در ایالات متحده را پوشش می دهد. با این حال ، ابتدا باید با ارائه دهنده بیمه خود مشورت کنید مخصوصا اگر قیمت ماشین اجاره ای شما به طور قابل توجهی بالاتر از اتومبیل  شخصی شما باشد.

اشتراک گذاری

آبرنگ سفر

آبرنگ با هدف بهبود روحیه به مردم و کمک به زندگی شادتر تاسیس شده است. گسترش سفر تاثیرات فراوانی روی هر جامعی میگذارد و هر جامعی که مردم در آن بیشتر سفر کنند وضعیت روحی و روانی بهتری را خواهد داشت. هدف آبرنگ این است که سفر در دسترس همه افراد جامعه قرار بگیرد.

آبرنگ سفر

آبرنگ با هدف بهبود روحیه به مردم و کمک به زندگی شادتر تاسیس شده است.

خبرنامه

Loading
ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:30 الی 17:30

پنجشنبه 9:30 الی 13:30

با ما در ارتباط باشید