تور سفر به فنلاند – تماشای شفق قطبی در سرزمین هزار دریاچه

تور سفر به فنلاند - تماشای شفق قطبی در سرزمین هزار دریاچه
فهرست مطالب

با تور سفر به فنلاند، از پایتخت زیبای این کشور، شهر هلسینکی و از لاپلند، خواستگاه بابانوئل، دیدن کنید و از اقامت در این سرزمین عجایب زمستانی لذت ببرید. شما می توانید از بین ۳۱ تور موجود، تور ماجراجویی همراه با راهنما و گروه کوچک سفری را انتخاب کنید تا غرق در زیبایی های فنلاند و کشور همسایه آن، اسکاندیناوی، شوید. با پای پیاده یا با ماشین های برفی یا با سورتمه هایی که سگ ها آن را می کشند از قطب شمال عبور کنید و محو تماشای شفق های قطبی شوید.

مزایای تور سفر به فنلاند


مزایای تور سفر به فنلاندکشور فنلاند برخی از زیباترین و بکرترین مناطق طبیعی را دارد. بدون شک سفر به فنلاند در زمستان با تور مسافرتی لاپلند قطب شمال و تور جادویی کریسمس لاپلند، جزو خاطره انگیزترین سفرهای شما خواهد بود.

اما نباید از تابستان های فنلاند هم غافل شد. با هزاران دریاچه و جنگل های متعدد زیبا که در این کشور وجود دارد، حین بازدید از آنها شما چنان محو زیبایی هایش خواهید شد که اصلا متوجه گذشت زمان نخواهید بود. همانطور که فنلاند در فصل زمستان، خورشید چندانی به خود نمی بیند، عکس این قضیه در تابستان اتفاق می افتد.

با طولانی بودن روز در این کشور شمالی، شما وقت بیشتری برای گشت و گذار در جنگل ها خواهید داشت و می توانید نهایت استفاده را از دریاچه های فنلاند بکنید. حین سفر به این کشور می توانید از فعالیت هایی مانند قایق رانی، ماهیگیری، کمپینگ و سونا، نهایت لذت را ببرید. با تور سفر به دریاچه ی سایما، آرامش واقعی را در کنار آب های این دریاچه تجربه خواهید کرد.

شفق های شمال یا همان شفق های قطبی، در اواخر ماه های سپتامبر و مارس بیشتر قابل مشاهده هستند که می توانید محو تماشای جلوه های مسحور کننده ی این پدیده طبیعی شوید. تور سفر به فنلاند و اسکاندیناوی، برای به اوج رساندن لذت مسافران طراحی شده اند. تماشای رنگ های پاییزی طبیعت در کنار تماشای شفق قطبی، تنها گوشه ای از زیبایی های این سفر را شامل می شود. برای به حداکثر رساندن تجربه ی سفری شما، تمامی تورها برای سفر به مناطق برون شهری برنامه ریزی شده اند تا از ازدحام جمعیت و آلودگی صوتی و نوری محیط شهری به دور باشید تا بتوانید شفق های قطبی را در بهترین حالت تماشا کنید.

در فصل زمستان، طبیعت کشور فنلاند به منظره ای افسانه ای و سراسر سپیدپوش تبدیل می شود و این مقطع از سال نیز برای سفر به شمال فنلاند و بازدید از لاپلند بسیار مناسب است. اکثر فعالیت های سرگرم کننده و تفریحی در لاپلند مربوط به فعالیت های برفی است، از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که در فواصل بین ماه های دسامبر و آوریل به این منطقه سفر کنید.

در تور سفر به فنلاند، به هیچ وجه از تماشای شفق های قطبی، رانندگی با ماشین برفی، راندن سورتمه های بسته شده به سگ هاسکی، سورتمه سواری با گوزن شمالی، پیاده روی با کفش برفی و بازدید از خانه ی بابانوئل واقعی غافل نشوید. تمامی این فعالیت های مفرح و سرگرم کننده را می توانید در تورهای مسافرتی ما به فنلاند تجربه کنید.

تورهای سفر به فنلاند ما، شامل موارد زیر است:


انواع تور سفر به فنلاند قابل ارائه است. بسته به آنچه که شما می خواهید از سفر خود تجربه کنید، ما تور مناسب برای هر سن و سلیقه ای داریم.

برای چشیدن طعم واقعی سفر به فنلاند در تابستان، تور جنگل های سبز و دریاچه های آبی فنلاند را انتخاب کنید. شرکت در این تور مانند سفر به قلب فنلاند است. در این تور از گردش در جنگل های سرسبز و تماشای دریاچه های خروشان فنلاند، نهایت لذت را خواهید برد.

اگر آب و هوای زیر صفر زمستان فنلاند را دوست ندارید، می توانید یک تور پاییزی را انتخاب کنید. در این تور پاییزی لاپلند می‌توانید هم شفق های قطبی را ببینید و هم بعد از ظهرهای آرامی را در کنار دریاچه ها تجربه کنید.

از طرفی اگر می‌خواهید فعالیت‌های زمستانی مانند پیاده روی با کفش‌های برفی، سورتمه سواری با هاسکی یا گوزن‌های شمالی را امتحان کنید، فنلاند بهترین مکان برای انجام این کار است. در شمال و شرق فنلاند تقریباً همیشه بین ماه های دسامبر و مارس برف می‌بارد و شما نباید از انجام این فعالیت ها در کنار تماشای شفق های قطبی، غافل شوید.

با تور تماشای خرس های قطبی و بازدید از منزل بابانوئل در لاپلند، می توانید هم تجربه ی لذت بخشی برای خود ایجاد کنید و هم مطالب بسیاری در مورد فرهنگ کریسمس یاد بگیرید. برای تجربه ی عمیق تر از سفر به فنلاند در زمستان، تور کریسمس فنلاند را به شما توصیه می کنیم.

بسیاری از تورهای سفر به فنلاند ما در مقاطع خاصی از سال برگزار می شوند اما در عین حال تورهای سفری قبل از ایام کریسمس مانند تور پیش از کریسمس سفر به روستای آرورا یا تور شب سال نو لاپلند و همچنین تورهایی که از ماه ژانویه شروع می شوند، قابل ارائه هستند.

البته هیچ سفری به فنلاند بدون بازدید از پایتخت پر جنب و جوش این کشور، یعنی هلسینکی، کامل نمی شود. به هیچ وجه نباید از بازدید این مهد معماری غافل شد. با سفر به هلسینکی، می توانید در سونا استراحت کنید، انواع غذاهای فنلاندی را میل کنید، از پارک ملی نووکسیو دیدن کنید و در خیابان های مملو از هنر معماری این شهر قدم بزنید.

زیبایی های فنلاند را کشف کنید


زیبایی های فنلاند را کشف کنیدتجربیات و نکات مهم تور فنلاند که باید انجام دهید را درادامه با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

به قطب شمال سفر کنید: در سراسر قطب شمال، می توانید سوار سورتمه هایی شوید که سگ های هاسکی آن را می کشند، با کفش های مخصوص مناطق برفی پیاده روی کنید و از پارک ملی وسیع اورهو ککونن دیدن کنید.

اسنوموبیل برانید: لباس های گرم زمستانی خود را بپوشید و مانند مردم محلی برای گشت و گذار در جنگل‌های بکر منطقه، سوار این ماشین های برفی شوید و لذت ببرید.

اسنوموبیل برانیداز منزل بابا نوئل دیدن کنید: برای کودکان و حتی برای بزرگسالانی که دل جوانی دارند، بازدید از خانه بابانوئل در لاپلند شادی وصف ناپذیری را به قلبشان هدیه میدهد.

از منزل بابا نوئل دیدن کنیدزیر نور شفق های قطبی استراحت کنید: در حالی که در کلبه های شیشه ای گرم و نرم خود در رووانیمی استراحت می کنید، محو تماشای شفق های قطبی شوید. اگر در مقطع مناسبی از سال در این منطقه باشید، می بینید که شفق های قطبی، آسمان شب را با رنگ سبز و آبی نقاشی خواهند کرد.

زیر نور شفق های قطبی استراحت کنیدزیبایی های شهر هلسینکی را از نزدیک ببینید: برای تماشای معماری شیک شهر هلسینکی، با راهنمای تور خود، به گشت و گذار در این  شهر بروید و محو تماشای کلیساها، سالن های کنسرت و ایستگاه راه آهن زیبای این شهر شوید.

سوالات متداول در سفربه فنلاند


آیا انعام دادن در فرهنگ فنلاند، مرسوم است؟

انعام دادن در فنلاند چندان مرسوم نیست و انجام این کار به خود مشتری بستگی دارد. در برخی از رستوران ها و کافه ها می توانید مقداری پول به عنوان انعام روی میز بگذارید.

آیا در فنلاند، به اینترنت دسترسی خواهیم داشت؟

مسافران می توانند در کافه ها و در سایر نقاط شهرهای بزرگ فنلاند که وای فای رایگان دارند، به اینترنت دسترسی داشته باشند. مناطق دورافتاده و روستایی دسترسی کمتری به اینترنت خواهند داشت.

آیا می توانم در فنلاند از تلفن همراه خودم استفاده کنم؟

همانطور که میدانید فنلاند مهد گوشی نوکیا است و از طرفی، پوشش تلفن همراه به طور کلی در فنلاند بسیار خوب است. مسافران فقط باید رومینگ تلفن همراه خود را فعال کنند.

هزینه ها از چه قرار است؟

یک فنجان قهوه = ۳ الی ۴ یورو

یک بطری آبجو = ۴ الی ۶ یورو

 بطری شراب متوسط ​​= ۱۰ الی ۱۲ یورو

صرف  ناهار در کافه = ۱۰ الی ۱۵ یورو

صرف شام در یک رستوران متوسط = ۲۰ الی ۳۰ یورو

آیا باید قبل از سفر به فنلاند، بیمه مسافرتی تهیه کرد؟

قطعا بله. تمامی مسافران باید بیمه نامه مسافرتی تهیه کنند. جزئیات بیمه نامه مسافرتی شما در همان روز اول سفر، توسط تور لیدر ثبت خواهد شد. به یاد داشته باشید که داشتن بیمه نامه مسافرتی جزو ضروریات سفر است.

سفرنامه های جذاب را در آبرنگ بخوانید

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:30 الی 17:30

پنجشنبه 9:30 الی 13:30

با ما در ارتباط باشید