تور هفت روزه فرانسه

تور هفت روزه فرانسه
فهرست مطالب

یک قرار ملاقات با یک تجربه باشکوه در انتظار است! همانطور که کلیشه‌ای به نظر می‌رسد، فرانسه واقعاً چیزی برای همه دارد. با بیش از دوجین شهر، که هرکدام دارای تفاوت‌های ظریف فرهنگ فرانسه و مشارکت در تاریخ، معماری، هنر است و آخرین اما نه کم‌اهمیت، لذت‌های خوراک‌شناسی است که فرانسوی‌ها در سرتاسر جهان به آن شهرت دارند. در طول اقامت شما ساحل به ساحل، مرز به مرز، تغییرات ظاهراً بی‌پایانی در تجربه فرانسوی شما وجود دارد. تپه‌ها و دره‌های دیدنی مملو از میوه‌های خدایان. شهرهای ساحلی، در امتداد سواحل شنی با مناظری که ممکن است با خانواده سلطنتی به اشتراک بگذارید. یا شاید رشته کوه‌های پوشیده از برف که برخی از بهترین اسکی‌های جهان را ارائه می‌دهند و آدرنالین بدن شما به دنبال آن است. هر تصمیمی که بگیرید، فرانسه به راحتی به شما این احساس را می‌دهد که انگار از واقعیت خارج شده‌اید و وارد هنری شده‌اید که از کودکی در مورد آن آموخته‌اید و دوست داشته‌اید.

مقصدی که باید ببینید


 

پاریس:

پاریس

این پایتخت فرانسه یکی از بزرگترین شهرهای جهان و مطمئناً یکی از زیباترین آن است. برج ایفل، طاق پیروزی، موزه‌های لوور و اورسی، شانزلیزه، مونت‌مارتر و ساکر کور و بسیاری دیگر نمادهای نمادین «شهر نور» هستند. شهرت ان به خاطر غذاخوری افسانه‌ای، مد بالا و نجوم فرانسوی است و هنوز همه چیزهایی را که دارد ندیده‌اید.

تور شما در یک نگاه

با غرق در عاشقانه و جذابیت بی‌نظیر پاریس، سرشار از شادی زنده باشید. نحوه کاوش در محله Montemarte را انتخاب کنید – در موزه مونمارتر یا کلیسای Sacré-Coeur. گنجینه‌های گرانب‌ها را در موزه لوور کاوش کنید. با تاریخ، معماری و باغ‌های ورسای، یکی از مجلل‌ترین کاخ‌های سلطنتی جهان آشنا شوید. از وقت آزاد فراوان برای کشف پاریس به طور مستقل لذت ببرید. در یک کشتی تفریحی عاشقانه در رودخانه لذت ببرید. از جذابیت شهر لذت ببرید و از مناظر دیدنی، تاریخ، معماری، هنر و غذاهای آن لذت ببرید.

روز 1: پرواز شبانه

روز 1: پرواز شبانه

خطوط افق نمادین برج‌های زیبا. یک صحنه آشپزی با روند. موزه الهام بخش برای بزرگترین هنرمندان جهان. مد و لباس‌های جلوتر. اینجا “شهر نور” است. جوهر پاریس را مانند مردم محلی احساس کنید – با حال و هوای شیک جهان وطنی و انرژی ثابت آن. شما در راه اقامت 5 شبه در تپش قلب پر رونق فرانسه هستید.

روز 2: پاریس، فرانسه – Bonjour!

روز 2: پاریس، فرانسه - Bonjour!

با رفتن به پاریس رویاهایتان روی پاهایتان جاری می‌شود. خیابان‌های شهر پرجنب‌وجوش پاریس، شهری پیچیده با سبک و فرهنگ، مملو از تاریخ رنگارنگ، موزه‌های جذاب، بناهای تاریخی معروف و تئاترهای بزرگ است. کاوش خود را در شهر نور با یک شام با غذاهای خوش طعم فرانسوی آغاز کنید.

روز سوم: مونمارتر: عدن هنرمند

روز سوم: مونمارتر: عدن هنرمند

به جای یک محلی قدم بگذارید و به Le Metro بروید – روش اصلی حمل و نقل شما در هفته. با یک متخصص محلی این سیستم زیرزمینی را بشناسید و به شما این آزادی را می‌دهد که بعداً هر طور که می‌خواهید حرکت کنید. اولین ایستگاه – محله بوهمی مدرن مونمارتر. این محله در منطقه هجدهم است که ریشه‌‎های هنری و مدرنیته عجیب و غریب را در هم می‌آمیزد، خانه نقاشان کلاسیک و تحریک کنندگان فرهنگی است. نحوه کشف منطقه را انتخاب کنید زیرا این انتخاب شماست! با یک راهنمای محلی، به موزه مون‌مارتر سفر کنید و نگاهی اجمالی به ریشه‌های کاباره و زندگی مشهورترین هنرمندان پاریس بیندازید یا به داخل Sacré-Coeur بروید و از این باسیلیکای نمادین بالای تپه به شهر بروید. همانطور که روز شما به پایان می‌رسد، از یک شب در اوقات فراغت نهایت استفاده را ببرید. شاید از یک شام اختیاری در پارادیس لاتین پویا لذت ببرید تا شبی پر از شامپاین، کنسرو قوطی و موسیقی محور در کاباره داشته باشید.

روز چهارم: موزه لوور، لیزا، و غذاخوری محلی

روز چهارم: موزه لوور، لیزا، و غذاخوری محلی

هرم شیشه‌ای اثیری در ورودی موزه لوور به عنوان دروازه شما به قلمروی دیگر عمل می‌کند، جایی که مجسمه‌های باستانی به بوم‌های قرن نوزدهمی منتهی می‌شوند. قبل از اینکه به مونالیزای مشهور داوینچی بروید، در گذشته پرسه بزنید و از فرزندان پالت رافائل و بوتیچلی شگفت زده شوید. درس فرهنگی شما با جستجوی آشپزی در محله Montorgueil ادامه می‌یابد. به یک غذاخوری محلی در مترو بپیوندید و به مکان‌های محبوب محله بروید و طعم مغازه‌های دنج و طعم‌های پاریسی را بچشید. مقداری شیرینی را امتحان کنید و از طعم شراب و پنیر لذت ببرید. از بقیه روز خود در اوقات فراغت لذت ببرید.

روز پنجم: روزی روزگاری ورسای

روز پنجم: روزی روزگاری ورسای

سلطنت درونی خود را در ورسای هدایت کنید – یک تایتان امپراتوری واقع در قلب فرانسه. دلیلی وجود دارد که چرا ورسای به‌عنوان الگویی برای اقامتگاه‌های بین‌المللی بی‌شمار عمل کرده است، که وقتی با راهنمای محلی در باغ‌های سرسبز و سالن‌های کاخ پراکنده قدم می‌زنید متوجه خواهید شد. از تالار برجسته آینه گرفته تا اتاق خواب مجلل ملکه، از مشهورترین مناظر کاخ دیدن کنید. عصر مال شماست که هر طور که می‌خواهید بگذرانید. شاید به یک تور اختیاری با تمرکز بر انقلاب فرانسه بپیوندید.

روز ششم: پاریس به دلخواه

روز ششم: پاریس به دلخواه

این آخرین روز شما در پاریس است – چگونه آن را سپری خواهید کرد؟ شاید از موزه بسیار تحسین شده D’Orsay دیدن کنید و از بلیط همراه خود در این ایستگاه راه آهن سابق که اکنون برخی از بهترین هنرهای امپرسیونیستی جهان را در خود جای داده است، لذت ببرید. یا شاید در سفری به Le Marais، محله مورد علاقه مردم محلی، به مدیر تور خود بپیوندید. در اینجا می‌توانید در میان درختان شکوفا و تکه‌های چمن روشن Place des Vosges، قدیمی‌ترین میدان شهر در کل پاریس،چرخ بزنید. از اوقات فراغت خود برای کاوش در بازار پرطرفدار و بوتیک‌فروشی‌های مدرن این محله لذت ببرید. کمی پیاده‌روی کنید تا به سمت Île de la Cité بروید و عکسی از نوتردام شگفت‌انگیز بگیرید. در اوایل شب، به سمت پایین شانزه لیزه، نقطه داغ مد پاریس، بروید و از طاق برجستگی پیروزی شگفت زده شوید. از گشت و گذار با راهنمای محلی لذت ببرید زیرا آن‌ها افق پاریس را از طبقه دوم برج ایفل به شما نشان می‌دهند. در نهایت، در حالی که برای پایان اقامت خود در پاریس اماده می‌شوید، سلام کنید و در حالی که به آرامی در رودخانه سن در یک سفر دریایی شام شناور هستید، افق شهر را تحسین کنید.

روز هفتم: پاریس – پایان تور خداحافظ!

تور شما امروز به پایان می‌رسد.

سفرنامه های جذاب را در آبرنگ بخوانید

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:30 الی 17:30

پنجشنبه 9:30 الی 13:30

با ما در ارتباط باشید