آدرس جدید: میدان مادر، میرداماد، نبش کوچه رازان شمالی، پلاک 101، طبقه اول، واحد یک
لوگو آبرنگ سفر

ویزای شینگن تضمینی

در سال‌های اخیر با توجه به افزایش درخواست اخذ ویزای شینگن، تبلیغاتی نظیر تضمین ویزای شینگن یا اخذ تضمینی ویزای شینگن توسط آژانس‌ها و سایت‌های گردشگری معتبر و غیر معتبر، بسیار زیاد شده است. به احتمال زیاد شما نیز با تبلیغاتی از این قبیل روبه رو شده اید.

آنچه باید به دور از هیاهوی تبلیغاتی سایت‌ها و آژانس‌های مسافرتی مد نظر داشته باشید این است که این تبلیغات دروغی بزرگ هستند. هیچ نهاد، فرد، آCانس یا دفتر مسافرتی – مهاجرتی در ایران و یا هرجای دیگر جهان وجود ندارد که اخذ ویزای شینگن را تضمین کند.

اخذ ویزای شینگن روالی مشخص دارد زیرا پروسه صدور ویزا نیازمند بررسی مدارک هویتی و اخذ استعلام‌های ملی و بین الملل مختلف است و رسیدگی به هر کدام از آنها هم به مدت زمانی مشخص نیاز دارد، بنابراین مطمئن باشید اگر کسی وعده اخذ تضمینی ویزای شینگن را به شما می‌دهد یا بی اطلاع است و یا کلاه بردار.

برای اخذ ویزای شینگن شما سه راه دارید:

 • مراجعه به شرکت‌ها و یا آژانس‌های مسافرتی نظیر آبرنگ سفر و عقد قرار داد با آنها
 • مراجعه به مراکز صدور ویزای طرف قرار داد با سفارت‌ها و کنسولگری های کشورهای مختلف مانند VFS Global و نظیر آن که تقریبا در تمامی کشورهای دنیا شعبه دارد
 • مراجعه مستقیم به سفارت و یا کنسولگری کشور مقصد

همانطور که می دانید اخذ ویزا پروسه‌ای زمانبر است و در صورت آشنا نبودن به مراحل و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شینگن، مدت زمان طی این پروسه طولانی تر نیز خواهد شد و از طرفی با توجه به شرایط موجود همه گیری کرونا اغلب کنسولگری ها برای جلوگیری از شیوع کرونا و محافظت از کارمندانشان تا حد ممکن رفت و آمد به کنسولگری را محدود کرده اند همچنین برخی از کشورها نیز با شعب VFS Global در ایران همکاری ندارند. بنابراین مطمئن ترین و کم دردسر ترین روش برای اخذ ویزای شینگن سپردن کار به شرکت‌ها و آژانس‌های مسافرتی نظیر آبرنگ‌سفر می باشد.

آبرنگ سفر با سال‌ها تجربه در زمینه اخذ ویزای شینگن و ویزای دیگر کشورها، پیکاپ ویزای کانادا و کشورهای دیگر، برگزاری تورهای گردشگری در اروپا و کانادا، آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.

خدمات اخذ ویزای شینگن آبرنگ سفر


خدمات اخذ ویزای شینگن آبرنگ سفراخذ ویزای شینگن (به خصوص از کشورهایی نظیر آلمان) به خاطر شلوغی سفارت‌ها و کنسولگری‌ها پروسه‌ای زمانبر خواهد بود. همچنین از آنجا که حساسیت زیادی بر روی تحویل کامل مدارک وجود دارد سپردن اخذ ویزای شینگن به افراد مجرب، امری هوشمندانه خواهد بود. سال ها تجربه در اخذ ویزای شینگن به ما آموخته است که قبل از ارسال مدارک، تمامی نواقصی که منجر به ریجکت ویزای شینگن می شود را رفع کنیم.

با برگزاری  جلسه ای با متقاضیان مدارک آنها را بررسی می کنیم و ایرادات احتمالی را رفع می کنیم؛ در صورت نیاز برای نوشتن انگیزه نامه به آنها کمک میکنیم و آن‌ها را برای روز مصاحبه ویزا (در صورت نیاز) آماده می کنیم تا هیچ مشکلی سر راه اخذ ویزای شینگن آنها پیش نیاید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن:

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگنمدارک الزامی برای درخواست ویزای شینگن عبارتند از:

 • 2فرم تکمیل شده درخواست ویزای شینگن (در مقاله اخذ فوری ویزای شینگن، هر آنچه باید در مورد ویزای شنگن بدانید موجد است )
 • دو قطعه عکس
 • گذرنامه معتبر
 • کپی اطلاعات شناسنامه‌ای گذرنامه
 • گذرنامه‌های قبلی
 • مدرک اقامتی معتبر
 • ارائه برنامه بلیت دو طرفه یا برنامه سفر
 • بیمه درمانی مسافرتی: با پوششی معادل ۳۰،۰۰۰ یورو برای موقعیت‌های اورژانس پزشکی دارید.
 • گواهی تمکن مالی
 • اظهارنامه بانکی
 • مدرکی پرداخت هزینه‌های ویزا
 • ووچر هتل یا مدرک ررزو یا اجاره اقامتگاه

خدمات دیگر آبرنگ سفر


اخذ ویزای توریستی کانادا:

همانطور که می دانید به خاطر مشکلات کنسولی بین دولت کانادا و ایران اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان منوط به سفر به کشورهای همسایه نظیر ترکیه، امارات، ارمنستان و … می باشد و متعاقبا این سفرها نیز هزینه های هنگفتی را در بر دارد. شما می توانید با عقد قرار داد اخذ ویزای توریستی کانادا با آبرنگ سفر تمامی مراحل اخذ ویزای کانادا را به ما بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است مقاله ویزای توریستی کانادا را مطالعه فرمایید.

پیکاپ ویزای کانادا:

پس از طی مراحل اولیه و انجام انگشت نگاری برای اخذ ویزای کانادا پس از طی مدتی پاسخ درخواست ویزای شما برایتان ایمیل می شود. حال نوبت پیکاپ ویزا رسیده است و مجدد باید به هرکدام از کشورهای همسایه که در آنها به کنسولگری یا سفارت کانادا جهت اخذ ویزا مراجعه کرده اید سفر کنید. اما می توانید با ارائه مدارک هویتی و یک معرفی نامه به همکاران ما در آبرنگ سفر و صرف هزینه‌ای بسیار کمتر در اسرع وقت پیکاپ ویزای کانادا را انجام دهید.

برگزاری تور کانادا:

برگزاری تورهای توریستی متعدد در کشور کانادا طی سال‌های متمادی، تجربه همراهی با گردشگران و کسب تجارب فوق‌العاده را برای ما به همراه داشته است.

خانواده بزرگ آبرنگ سفر مفتخر است که در تمامی سال‌های گذشته توانسته است سهمی هرچند کوچک در خلق لحظاتی شاد و مفرح برای هم میهنان عزیز در کشور زیبای کانادا داشته است.

ما معتقدیم سفر حق طبیعی همه انسانهاست و در راستای محقق سازی این تفکر تمام تلاش خودمان را می کنیم تا شرایط سفری مقرون به صرفه و در عین حال جذاب و به یاد ماندنی را برای شما فراهم آوریم.

سفرنامه های جذاب را در آبرنگ بخوانید

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:30 الی 17:30

پنجشنبه 9:30 الی 13:30

دور دنیا در ایمیل شما